Faber Elektrotechnika

Kariera

dołącz do nas

Firma z Ostrzeszowa Faber Elektrotechnika zatrudni na stanowisko:

Elektromonter Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia
  •  Możliwość indywidualnego ustalania stawki zgodnie z doświadczeniem
  •  Dietę 45zł dziennie
  • Umowę o prace/zlecenie
  • Pełnowymiarowy czas pracy z dużą liczbą nadgodzin dla chętnych
  • Stabilne zatrudnienie przez cały rok
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Zakres obowiązków:
  • Montaż tras kablowych
  • Wykonywanie okablowania na podstawie schematów
  • Montaż urządzeń elektrycznych i osprzętu
  • Montaż elektryczny szaf zgodnie z dokumentacją
  • Oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Zdolności manualnych
  • Zaangażowania
  • Punktualności

Oferujemy również możliwość przyuczenia. Mile widziane uprawnienia SEP, UDT, prawo jazdy kat. B Dla obcokrajowców: pomagamy wyrobić potrzebne dokumenty takie jak karta pobytu.

Zapraszamy do kontaktu!

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!